Team Havebo

DIRECTIE

Paul Vermeulen
Directeur
p.vermeulen@havebo.nl

Peter Willems
Directeur
p.willems@havebo.nl

OPERATIONS & HR

Hannelies Brasz
Manager Operations & HR
h.brasz@havebo.nl

VERKOOP

Arjan Peters 
Manager Sales
info@havebo.nl
saleszuid@havebo.nl

Arjen Hoekstra
Accountmanager
info@havebo.nl
salesmidden@havebo.nl

Wouter Schapink
Accountmanager
info@havebo.nl
salesnoord@havebo.nl

Rick Augustin
Accountmanager
info@havebo.nl
saleswest@havebo.nl

MARKETING

Louise van Gameren
Marketing/Sales
info@havebo.nl
marketing@havebo.nl

CALCULATIE

Erik Enters
Manager Calculatie 
e.enters@havebo.nl
info@havebo.nl

Ahmed Habib
Calculator
info@havebo.nl

BEDRIJFSBUREAU

planning en afroepen systeemvloeren

Tel: 030-2297011

Erik Enters
Manager Bedrijfsbureau
e.enters@havebo.nl
bedrijfsbureau@havebo.nl

Edgar van Engelen
Project begeleider
bedrijfsbureau@havebo.nl

Bert de Jong
Project begeleider
bedrijfsbureau@havebo.nl

Denies Petersen
Project begeleider
bedrijfsbureau@havebo.nl

Frits Bohlmeijer
Medewerker bedrijfsbureau
bedrijfsbureau@havebo.nl

Raymond Liebrechts
Medewerker bedrijfsbureau
bedrijfsbureau@havebo.nl

TEKENKAMER

Stephan de Groot
Projecttekenaar
s.de.groot@havebo.nl
tekenkamer@havebo.nl

Faraiz Hoeseni
Projecttekenaar
tekenkamer@havebo.nl

Julian Wijers
Projecttekenaar
tekenkamer@havebo.nl

Bert Willigenburg
Projecttekenaar
tekenkamer@havebo.nl

Vera van Zweeden
Projecttekenaar
tekenkamer@havebo.nl

Joanne Zimmerman
Projecttekenaar
tekenkamer@havebo.nl

Tom van der Voorn
Projecttekenaar
tekenkamer@havebo.nl

EXPEDITIE

Baardmeesweg 8, Zeewolde

Marinus de Graaf
Teamleider Expeditie
T (036) 522 54 35
F (036) 523 55 51
m.degraaf@havebo.nl
expeditie@havebo.nl

Annouk Koelewijn
Planning combinatievloeren
expeditie@havebo.nl

Harm Markus
Logistiek & Transport
expeditie@havebo.nl

Joost van Willegen
Logistiek & Transport
expeditie@havebo.nl

FINANCIELE ADMINISTRATIE & SECRETARIAAT

Angelique van Miltenburg
Manager Financiële Administratie & Secretariaat
a.van.miltenburg@havebo.nl
administratie@havebo.nl

Marie-José van Wijnen
Crediteuren & Debiteuren administratie
administratie@havebo.nl

Astrid Engelberts
Secretariaat
info@havebo.nl

HAVEBO MONTAGE

Robert Rijswijk
Manager Renovatievloeren
r.rijswijk@havebo.nl

Reint van Amerongen
Project Coördinator
r.van.amerongen@havebo.nl